Zahájení třetího kola kotlíkových dotací

První kraje by měly zahájit třetí kolo kotlíkových dotací během května 2019. Jednoznačný úbytek poptávky zaznamenaly kotle spalující uhlí, jelikož toto fosilní palivo již není mezi podporovanými zdroji v kotlíkových dotacích. Jednoznačně ve vedení jsou ekologické zdroje vytápění a převládají tepelná čerpadla všech typů.

Kdy začne třetí kolo v krajích?

Podle dostupných informací musí kraje spustit 3. vlnu nejpozději do konce října 2019, což je však pro české výrobce tepelné techniky nepřijatelné. SFŽP tedy vyvíjí tlak na kraje, aby závěrečné kolo vyhlásily dříve. To by se mělo podařit min. ve 4 krajích, a to během května 2019. Ředitel SFŽP Ing. Valdman doufá, že ostatní kraje se k bližšímu termínu vyhlášení také připojí.

Tepelné čerpadlo PZP – Vaše správná volba

Instalací tepelného čerpadla PZP získáte plně automatický zdroj tepla. Díky velkému rozsahu výrobního programu jsou tato tepelná čerpadla vhodná pro vytápění starších rodinných domů i novostaveb.

Výhody na první pohled:

  • vysoká úspora a rychlá návratnost
  • levné a zároveň komfortní vytápění i ohřev vody
  • bezobslužné vytápění nebo chlazení (nevyžaduje Vaše úsilí ani čas)
  • intuitivní ovládání na dálku pomocí chytrých technologií
  • servisní linka 7 dní v týdnu, on-line diagnostika
  • 5 let bez starostí (záruka komplet na celé tepelné čerpadlo)
  • vlastní vývoj a výroba s uplatněním nejnovějších technologií
  • špičková kvalita - doloženo certifikátem kvality Evropské asociace pro tepelná čerpadla

Významné ocenění za design

Tepelná čerpadla značky PZP nedávno uspěla v prestižní soutěži iF DESIGN AWARD, která vyzdvihuje design odlišující se od ostatních zejména vysokou kvalitou. V oblasti designu je tato soutěž jednou z nejstarších na světě a renomé si získala díky náročným standardům a přísnému vyhodnocovacímu procesu. Tepelná čerpadla českého výrobce PZP HEATING a.s. byla oceněna v mezinárodní soutěži German Design Award 2018 hned třikrát.    

Naše tři tepelná čerpadla typu „invertor“ získala ocenění iF DESIGN AWARD (International Forum Design GmbH) a počítají se tímto k nositelům ceny světově renomovaného designového titulu. Oceněny byly produkty řady AMBIENT, DYNAMIC a TERRA NEO.

 
vyrobilo NetAction.cz