Úspěšná prezentace na veletrhu Aquatherm 2018

22. ročník mezinárodního veletrhu technického zařízení, techniky prostředí a technologií pro energeticky efektivní budovy Aquatherm v Praze otevřel své brány na čtyři mrazivé dny.
 
Naše společnost se již poněkolikáté zúčastnila věhlasného veletrhu a návštěvníkům jsme zde prezentovali celkem pět modelů. Tepelné čerpadlo země-voda TERRA NEO s modulovaným výkonem, vzduch-voda pro vnitřní instalaci AMBIENT a pak dva modely pro venkovní instalaci. Nejprodávanější ECONOMIC a invertorové tepelné čerpadlo DYNAMIC s vysokým výkonem.
 
Další část expozice byla věnována příslušenství k tepelným čerpadlům. Na veletržní stánek jsme umístili na trh nově uvedený sortiment – systémovou jednotku x-buffer 200. Systémová jednotka x-buffer 200 zahrnuje všechny důležité komponenty potřebné pro připojení tepelného čerpadla k otopnému systému a pro přípravu teplé vody. Součástí je i velmi kvalitní tepelná izolace s energetickou třídou B. Atraktivní a nadčasový design se hodí do každého prostoru, ať už jde o kotelny nebo o technické místnosti.
 
Takže na našem stánku letos bylo opravdu živo. Níže uvádíme některé fotografie našich expozic.  
 
 
vyrobilo NetAction.cz