Teplo ze vzduchu

Tepelná čerpadla vzduch-voda představují budoucnost ve vytápění pro svoje nesporné výhody vyplývající ze snadné montáže a univerzálního použití. V sortimentu vzduch-voda PZP nabízí 5 modelových řad (economic, cool, dynamic, arctic a split).
 
Tepelné čerpadlo vzduch-voda se vyznačuje především vysokým topným výkonem a topným faktorem, spolehlivým provozem i při extrémních venkovních teplotách až do -25°C, velmi nízkou hlučností, moderním designem a dalšími atributy. Právě tato tepelná čerpadla získala v uplynulých letech mnoho ocenění za technické řešení i design.
 
Velký důraz klademe nejenom na vývoj nových zařízení a výběr kvalitních komponentů, ale také na precizní zpracování. Samozřejmostí je u nás zavedený systém kvality dle norem ISO 9001:2008, 14001:2004 a nově ISO 50001:2011. Tepelná čerpadla PZP získala také jako jedna z prvních v České republice certifikát kvality Evropské asociase pro tepelná čerpadla - „značku Q“. Při výběru tepelného čerpadla, je přidělená Evropská značka kvality Q jediným spolehlivým vodítkem. U tepelného čerpadla označeného tímto symbolem máte jistotu, že prošlo některou z akreditovaných zkušeben, že udávané technické parametry (výkon, topný faktor a hlučnost) jsou pravdivé, a že budou dodrženy servisní a záruční podmínky včetně garance dodávky náhradních dílů po dobu nejméně deseti let.
 
Potřebujete poradit s výběrem tepleného čerpadla? Neváhejte a kontaktujte nás prostřednictvím našeho formuláře. Pracovníci naší firmy se Vám ozvou a poradí Vám jaké tepelné čerpadlo vzduch-voda je pro Vás nejvhodnější.
 
 

Související soubory

Zeptejte se nás:

Položky označené * jsou povinné.
Vaše jméno:
* Váš e-mail:
Váš telefon:
Město:
* Váš dotaz:
Antispamová ochrana


Odesláním tohoto formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů. 
vyrobilo NetAction.cz