Tepelná čerpadla země-voda TERRASTAR

Tepelné čerpadlo TERRASTAR / AQUASTAR

Napište nám o kalkulaci
nezávazně a zdarma

VYHOVÍ NÁROKŮM VŠECH TYPŮ OBJEKTŮ NA VYTÁPĚNÍ A OHŘEV TEPLÉ VODY
 
 
Tepelné čerpadlo TERRASTAR vyniká maximální výbavou. Elektronicky řízená oběhová čerpadla primární i topné strany přispívají ke zvýšení topného faktoru tepelného čerpadla. Samozřejmostí je vestavěný elektrokotel pro pokrytí krátkodobých vyšších potřeb tepla. Stabilní topný výkon a vysoký topný faktor předurčuje tato čerpadla pro instalace v chladnějších oblastech. Obsluha těchto čerpadel je velmi jednoduchá. Na přehledném displeji je ovládání pomocí grafických symbolů doslova hračkou.
 
Nabízíme Vám je ve standardní výkonové řadě od 23 do 41 kW. V případě potřeby vyšších topných výkonů je možné tato čerpadla řadit do kaskády.
 
Tepelné čerpadlo TERRASTAR Plus je navíc doplněno o unikátní funkci pasivního chlazení. V létě je využit přídavný zabudovaný výměník pro účely chlazení. Zdrojem chladu jsou tytéž zemní vrty, které v zimě poskytují energii k vytápění. Tepelné čerpadlo funguje perfektně spolu s podlahovými topnými systémy nebo topnými konvektory a jeho požadavek na energii je minimální.
 

 Zeptejte se nás:

Položky označené * jsou povinné.
Vaše jméno:
* Váš e-mail:
Váš telefon:
Město:
* Váš dotaz:
Antispamová ochrana


Odesláním tohoto formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů. 
vyrobilo NetAction.cz