Tepelná čerpadla vzduch-voda ECONOMIC

VŠE CO POTŘEBUJETE, VYSOKÁ KVALITA ZA DOBROU CENU
 
 
Tepelná čerpadla vzduch-voda ECONOMIC Comfort jsou určena pro vytápění a ohřev teplé vody. Rozšířením roztečí lamel bylo dosaženo menšího odporu vzduchu, tím i snížení hlučnosti a efektivnějšího odtávání výparníku. Vlastní kompresorová část je zvukově a tepelně izolována, aby byl zajištěn bezproblémový chod zařízení a jeho dlouhá životnost.
 
Nastavení tepelného čerpadla a topného systému je díky grafickému displeji snadné a intuitivní. Displej zároveň přehledně zobrazuje provozní stavy a hodnoty. Součástí dodávky je elektrický rozváděč, který zajišťuje silové spínaní záložního zdroje tepla, oběhových čerpadel a jednotlivých regulačních prvků. Pro nenáročné instalace ke stávajícím zdrojům tepla je možné použít základní model se zjednodušeným ovládacím panelem bez elektrorozváděče.
 
Tepelná čerpadla ECONOMIC Comfort jsou vhodná pro objekty s tepelnou ztrátou od 3 do 17 kW.
 

Tepelná čerpadla typu vzduch-voda ECONOMIC jsou standardně dodávána v provedení monoblok. To znamená, že celý chladivový okruh je umístěn ve venkovní jednotce a není třeba do něj při montáži zasahovat. Provedení SPLIT s odděleným kondenzátorem je možné také dodat, a to na základě poptávky.Zeptejte se nás:

Položky označené * jsou povinné.
Vaše jméno:
* Váš e-mail:
Váš telefon:
Město:
* Váš dotaz:
Antispamová ochrana


Odesláním tohoto formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů. 
vyrobilo NetAction.cz