Tepelná čerpadla vzduch-voda ARCTIC

PRO SYSTÉMY S RADIÁTORY V KLIMATICKY CHLADNĚJŠÍCH OBLASTECH
 
 
Tepelná čerpadla vzduch-voda ARCTIC Comfort jsou doporučena pro starší otopné systémy s radiátory. Efektivní provoz až do venkovní teploty -25 °C předurčuje tato čerpadla pro klimaticky chladnější oblasti. Velmi tichého chodu je dosaženo použitím ventilátoru s lopatkami ve tvaru sovích křídel a dokonale akusticky izolované kompresorové části.
 
Nastavení tepelného čerpadla a topného systému je díky grafickému displeji snadné a intuitivní. Displej zároveň přehledně zobrazuje provozní stavy a hodnoty. Součástí dodávky je elektrický rozváděč, který zajišťuje silové spínaní záložního zdroje tepla, oběhových čerpadel a jednotlivých regulačních prvků. Pro nenáročné instalace ke stávajícím zdrojům tepla je možné použít základní model se zjednodušeným ovládacím panelem bez elektrorozváděče.
 
Tepelná čerpadla ARCTIC Comfort jsou vhodná pro objekty s tepelnou ztrátou od 4 do 17 kW.
 
Tepelná čerpadla typu vzduch-voda ARCTIC jsou standardně dodávána v provedení monoblok. To znamená, že celý chladivový okruh je umístěn ve venkovní jednotce a není třeba do něj při montáži zasahovat. Provedení SPLIT s odděleným kondenzátorem je možné také dodat, a to na základě poptávky.
 


Zeptejte se nás:

Položky označené * jsou povinné.
Vaše jméno:
* Váš e-mail:
Váš telefon:
Město:
* Váš dotaz:
Antispamová ochrana


Odesláním tohoto formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů. 
vyrobilo NetAction.cz