Profesionální výrobce a dodavatel

Společnost PZP HEATING a.s. je výrobní firma s téměř 25 letou tradicí ve vývoji a výrobě tepelných čerpadel a chladicích zařízení. Především v oblasti tepelných čerpadel získala firma dominantní postavení na domácím trhu a prostřednictvím obchodních partnerů dodává své výrobky na celý evropský trh. Výrobky se značkou PZP jsou známé vynikajícími technickými parametry a vysokou spolehlivostí.
 

Spolupráce se školami a studenty

Dlouhodobě spolupracujeme se Střední školou zemědělskou a Středním odborným učilištěm chladicí a klimatizační techniky v Kostelci nad Orlicí. Působíme ve stejném regionu, studenti k nám do firmy chodí na výrobní praxi nebo u nás najdou brigádu v období prázdnin. Celá řada absolventů školy ve firmě úspěšně působí i po ukončení studia.
 
Se školou máme uzavřenou partnerskou smlouvu a zajišťujeme ve spolupráci s vedením školy odborná školení jak pro studenty, tak pro pedagogy. Dále se podílíme na materiálním i technickém vybavení školy.
 
Zde se jednalo například o vybavení praktické části odborné učebny chladírenského učiliště. Nejcennější investicí bylo kompaktní tepelné čerpadlo systému vzduch-voda s předřazeným výměníkem do otopného systému a s více topnými okruhy (ohřev TV, rekuperace tepla, podlahové a radiátorové vytápění), které předvádí reálnou ukázku zapojení v rodinném domě. K tomuto kompaktu tepelného čerpadla získala škola také výukový modul s možností online diagnostiky simulovaných závad.
 
 
Video z odborných učeben a práci žáků Středního odborného učiliště chladicí a klimatizační techniky naleznete zde.
 

Exkurze pro školy

Nabízíme možnost získat zkušenosti z prostředí firmy, která pracuje s nejmodernějšími technologiemi. Studenti si rozšíří své znalosti a dostanou tak více, než jsou jen samotné znalosti faktů. Zažijí na vlastní kůži, jak funguje naše společnost. Pomáháme studentům připravit se tak na pozdější kariéru, možná právě u PZP.
 

Odborné praxe

Pro každého studenta je důležité, aby si své teoretické vědomosti získané během školního vyučování mohl doplnit, prohloubit a upevnit kontaktem s reálnou praxí. Aktivním začleněním do našich týmů a projektů poskytujeme studentům náhled do reálného pracovního prostředí.
 
Proces žádosti o praxi:
 
Vaši žádost posílejte na e-mailovou adresu: kubeckova.kristyna@pzpheating.cz. Po jejím přijetí, obdržíte potvrzení o zpracování. Každá žádost je pečlivě posouzena. V případě kladného vyřízení, společně dohodneme podmínky praxe a následné kroky spolupráce.
 

Možnost pracovního uplatnění

V rámci celoroční a dlouholeté kooperace se zástupci jednotlivých škol zůstáváme v úzkém kontaktu se studenty, kteří mají potenciál stát se našimi budoucími kolegy.
 
Vhodným kandidátům nabízíme atraktivní podmínky budoucí spolupráce.
 
Kontaktujte nás pro získání více informací.
 
 

Zeptejte se nás:

Položky označené * jsou povinné.
Vaše jméno:
* Váš e-mail:
Váš telefon:
Město:
* Váš dotaz:
Antispamová ochrana


Odesláním tohoto formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů. 
vyrobilo NetAction.cz