Představujeme nová tepelná čerpadla PZP

S potěšením Vám představujeme novinky v našem sortimentu! Jedná se o dlouho očekávané produkty, na které jste se nás již dlouho vyptávali: vnitřní kompaktní tepelná čerpadla vzduch-voda AMBIENT a tepelná čerpadla země-voda TERRA NEO, oba typy s modulovaným výkonem.
 
Tepelná čerpadla vzduch-voda AMBIENT pro vnitřní instalaci, nabídnou uživatelům nadstandardně vysoký komfort obsluhy díky vstřícnému dotykovému ovládání a překvapí také svým tichým provozem.  Zařízení jsou navržena s ohledem na potřeby našich zákazníků.
 
Nový systém tepelných čerpadel disponuje pokročilou invertorovou technologií, díky níž je výkon tepelného čerpadla přizpůsoben okamžité potřebě topného systému. Tím je zajištěn vždy maximální tepelný komfort při zvlášť hospodárném způsobu provozu. Přístroj určený pro umístění uvnitř budovy odebírá venkovnímu vzduchu energii dokonce i při -20°C.
 
Pokrokovou invertorovou technologii doplňujeme také do řady zemních tepelných čerpadel. Nové geotermální tepelné čerpadlo TERRA NEO nabízí vysokou sezónní účinnost, čímž pomáhá zákazníkům snížit náklady na energii a zároveň zaručuje vynikající úroveň komfortu.
 
Tepelné čerpadlo TERRA NEO využívá přirozeně se vyskytující tepelnou energii v zemi a zajišťuje vytápění a teplou vodu. Díky nové technologii přináší TERRA NEO ojediněle vysoké topné faktory ve všech provozních režimech, významnou úsporu provozních nákladů, snížení zátěže kompresoru, prodloužení jeho životnosti a zvýšení spolehlivosti.
 
 
Tato tepelná čerpadla již splňují podmínky třídy A+++, která bude zavedena v roce 2019.
 
 
Všechny důležité informace včetně technických parametrů naleznete na produktových listech výrobků AMBIENT a TERRA NEO. Zaujalo Vás toto tepelné čerpadlo? Nechte si zdarma zpracovat cenovou nabídku!
 
 

Zeptejte se nás:

Položky označené * jsou povinné.
Vaše jméno:
* Váš e-mail:
Váš telefon:
Město:
* Váš dotaz:
Antispamová ochrana


Odesláním tohoto formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů. 
vyrobilo NetAction.cz