Nová systémová jednotka HBX PREMIUM 310

Pro efektivní vytápění a ohřev teplé vody je důležité vybrat nejenom kvalitní tepelné čerpadlo, ale také vhodné příslušenství.
 
Konstrukce tepelných čerpadel prochází inovacemi, ale zvyšování efektivity provozu již není tak rychlé, jako dříve. Každý krok, vedoucí ke zvýšení efektivity provozu, klade větší nároky na výzkum a vývoj, což se pochopitelně projevuje v pořizovací ceně. Z tohoto důvodu roste význam sladění technických parametrů tepelného čerpadla, jeho ceny, ceny potřebného příslušenství a ceny instalace, aby byl celý komplex optimalizován. Pokud jsou technické a ekonomické parametry přibližně stejné, zvyšuje se význam designu a rovněž prostorových nároků.
 
Kompaktní tepelné čerpadlo vzduch-voda pro venkovní instalaci a vnitřní systémová jednotka HBX PREMIUM 310
 
 
Při technickém návrhu tepelného čerpadla je důležitá:
 
  • optimalizace celku tak, aby se provoz tepelného čerpadla v okrajových výkonových podmínkách přijatelně omezil, čímž se zaručí dlouhá životnost zařízení. Vhodným řešením je doplnění akumulační nádoby do vytápěcího systému. Tato nádoba zvyšuje objem vody v otopné soustavě a tím zamezuje nevhodnému cyklování provozu tepelného čerpadla. Akumulační nádoba pro vytápění navíc obsahuje dostatečné množství tepla potřebného pro odtávání výparníku tepelného čerpadla vzduch-voda.
  • co nejmenší prostorová náročnost. Prostorově úsporným řešením jsou například kombinované zásobníky pro topné systémy s tepelnými čerpadly PZP. Kompaktní řešení integruje do společné sestavy nepřímotopný, vysoce výkonný ohřívač vody a akumulační nádobu. Toto uspořádání není náročné na prostor a šetří čas při montáži.
  • jednoduchost instalace. Pro snadnou, rychlou a cenově nenáročnou montáž nabízíme například systémovou jednotku HBX PREMIUM 310. Kompaktně řešená systémová jednotka pod svým elegantním pláštěm skrývá všechny důležité komponenty potřebné pro připojení tepelného čerpadla vzduch-voda k otopné soustavě. Jednotka je vybavena zásobníkem pro přípravu teplé vody, akumulační nádobou s elektrickými topnými tělesy, kompletní regulací vytápěcího systému, elektronicky řízenými cirkulačními čerpadly třídy „A“, tlakovou expanzní nádobou a dalšími prvky, které jsou potřebné pro vytápění.
  • přiměřená vazba vzhledu zařízení a jeho okolí. Tepelná čerpadla společnosti PZP HEATING a.s. byla oceněna v soutěži „Vynikající výrobek roku“ pořádané Design centrem ČR.

 

 

Zeptejte se nás:

Položky označené * jsou povinné.
Vaše jméno:
* Váš e-mail:
Váš telefon:
Město:
* Váš dotaz:
Antispamová ochrana


Odesláním tohoto formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů. 
vyrobilo NetAction.cz