Tepelná čerpadla u nás hrají prim

V rámci koncernu Arbonia Group představujeme specializované centrum pro výzkum, vývoj a výrobu tepelných čerpadel všeho druhu. Nabízíme atraktivní, cenově dostupná systémová řešení, která pak prostřednictvím rozsáhlé obchodní sítě rozšiřujeme do celého světa.

Koncern Arbonia Group je evropský specializovaný dodavatel staveb, který je registrován na burze SIX Swiss Exchange a sídlí v Arbonu v kantonu Thurgau (Švýcarsko). Skupina je aktivní po celém světě s vlastními distribučními společnostmi, kancelářemi a partnery ve více než 70 zemích. Hlavní výrobní závody se nacházejí ve Švýcarsku, Německu, Itálii, Belgii, Nizozemsku, České republice, Polsku, Rusku a na Slovensku. Pro Arbonia Group pracuje celkem asi 8 400 zaměstnanců. Divize, které tvoří Arbonii, jsou aktivní v následujících odvětvích: technologie vytápění, klimatizace a ventilace, sanitární zařízení, okna a dveře.

Napište nám Váš dotaz rádi vyřídíme.

Položky označené * jsou povinné


Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete naší společnosti , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.