Tepelná čerpadla u nás hrají prim

V rámci koncernu Arbonia Group představujeme specializované centrum pro výzkum, vývoj a výrobu tepelných čerpadel všeho druhu. Nabízíme atraktivní, cenově dostupná systémová řešení, která pak prostřednictvím rozsáhlé obchodní sítě rozšiřujeme do celého světa.

Koncern Arbonia Group se v mezinárodním měřítku orientuje na technická zařízení a vybavení budov. Poskytuje inovativní řešení a služby v oblasti energetické účinnosti, bezpečnosti a komfortu bydlení. Koncern sídlí ve švýcarském městě Arbon a je se svými více jak 50 vlastními prodejními společnostmi, jakož i obchodními zastoupeními a partnery, aktivní ve více než 70 zemích světa. 18 výrobních závodů se nachází ve Švýcarsku, Německu, Francii, České republice, Polsku, na Slovensku, ve Spojených státech a v Číně. Celkově zaměstnává koncern asi 7000 lidí.

Napište nám Váš dotaz rádi vyřídíme.

Položky označené * jsou povinné


Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete naší společnosti , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.