Jsou tepelná čerpadla hlučná?

V dnešní době jsou tepelná čerpadla vyráběna s maximální tepelnou i zvukovou izolací, která Vám zaručí bezproblémový tichý chod a dlouhou životnost produktu. Například v případě tepelných čerpadel ECONOMIC bylo dosaženo nižšího odporu vzduchu, a tím i velmi znatelného snížení hlučnosti zařízení, rozšířením roztečí jednotlivých lamel. Tepelná čerpadla dnes jsou tedy efektivnější, úspornější a znatelně tišší. Ceny jednotlivých produktů zjistíte v našem ceníku tepelných čerpadel.

Potřebujete pomoci s výpočtem návratnosti investice do tepelného čerpadla? Rádi Vám pomůžeme! Stačí vyplnit nezávazný poptávkový formulář a náš tým Vás bude kontaktovat v co nejkratším možném termínu.

Napište nám Váš dotaz rádi vyřídíme.

Položky označené * jsou povinné


Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete naší společnosti , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.