Vyplatí se tepelné čerpadlo i do nezateplených domů?

Ať už máte starší nezateplený rodinný dům se starými radiátory nebo vlastníte zateplenou administrativní budovu s podlahovým vytápěním, tepelné čerpadlo se Vám určitě vyplatí. Nejoblíbenější variantou pro staré domy jsou tepelná čerpadla vzduch-voda, a to zejména díky tomu, že instalace je rychlá a není potřeba provádět zemní úpravy. Investice do tepelného čerpadla vzduch-voda, proto také není příliš vysoká. Díky širokému sortimentu značky PZP, je pro nás docela snadné vybrat to pravé zařízení přímo Vám na míru.

V sortimentu PZP se v současnosti nachází téměř 100 modelů tepelných čerpadel, jen v segmentu vzduch-voda PZP nabízí 4 modelové řady (DYNAMIC, ECONOMIC, AMBIENT a SPLIT).

Chcete vědět, jaký typ a výkon čerpadla je pro Vás nejvhodnější? Rádi Vám poradíme. Vyplňte nezávazný poptávkový formulář a náš odborný tým Vás bude co nejdříve kontaktovat.

Napište nám Váš dotaz rádi vyřídíme.

Položky označené * jsou povinné


Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete naší společnosti , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.