Prestižní ocenění

Společnost PZP jako specializovaný český výrobce tepelných čerpadel úspěšně vyvíjí, vyrábí a dodává kompletní sortiment tepelných čerpadel již 25 let. Tepelná čerpadla značky PZP patří v České republice k nejprodávanějším a jejich uživatelé na nich oceňují především vysokou kvalitu, užitnou hodnotu a spolehlivost. Postupně získávají také stále větší oblibu v zahraničí a jsou dodávána v rámci celé Evropy. Především systém vzduch-voda je z ekologického pohledu budoucností vytápění a ohřevu vody nejen u nás doma, ale i ve světě.

Unikátní technická řešení řadí tepelná čerpadla PZP mezi zařízení s vynikajícími technickými parametry a nejekonomičtějším provozem. Díky těmto patentově chráněným technickým řešením získala tepelná čerpadla PZP více než dvě desítky ocenění na mezinárodních výstavách, veletrzích a prestižních soutěžích. Zařízení nesoucí označení PZP jsou instalována v rodinných domech, průmyslových provozech, v zařízeních obchodu a služeb i v historicky cenných objektech.

Napište nám Váš dotaz rádi vyřídíme.

Položky označené * jsou povinné


Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete naší společnosti , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.