Certifikace výrobků

Tepelná čerpadla PZP jsou certifikována Státním zkušebním ústavem v Brně. Kvalita výrobků a energetické parametry tepelných čerpadel udávaných výrobcem byly prověřeny renomovanými zkušebními ústavy: TÜV Industrie-Service v Mnichově, Výzkumné a vývojové centrum Arsenal ve Vídni, Centrum pro testování tepelných čerpadel WPZ ve švýcarském Buchsu.

Na základě těchto certifikátů a zkušebních protokolů byla po důkladném přezkoumání přidělena evropská značka kvality. Trvale vysoký standard kvality je základem spolehlivosti, garance špičkových energetických parametrů a ochrany životního prostředí.

 

Soubory ke stažení

Certifikát_SZÚ_DYNAMIC [498kB, pdf]
Certifikát_SZÚ_ECONOMIC [490kB, pdf]
Certifikát_SZÚ_AMBIENT [747kB, pdf]
Certifikát_SZÚ_TERRA_AQUA_NEO [2MB, pdf]

Napište nám Váš dotaz rádi vyřídíme.

Položky označené * jsou povinné


Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete naší společnosti , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.