Firemní strategie

Politika kvality a environmentu společnosti PZP HEATING a.s.

Vedení společnosti PZP HEATING a.s. vyhlašuje v zájmu udržení a zlepšení své pozice na trhu prostřednictvím prodeje kvalitních výrobků a s ohledem na ochranu životního prostředí následující strategické záměry:

  1. Pro uspokojování potřeb zákazníků dodávat na trh výrobky dle výrobního programu společnosti, které rovnocenně uspokojí nároky zákazníků na kvalitu, bezpečnost, hospodárnost a ochranu životního prostředí.
  2. Snažit se zvyšovat prodej tepelných čerpadel a tím pomoci ke snižování spotřeby energií nutné pro vytápění objektů. Takto přispívat k šetření primárními energetickými zdroji a snižování emisí do ovzduší.
  3. Systematicky zvyšovat úroveň ochrany životního prostředí během celého životního cyklu našich výrobků, a to od výroby, provozu až po ukončení životnosti.
  4. Snažit se neustále zvyšovat informovanost zákazníků, obchodních partnerů a veřejnosti o kvalitě našich výrobků, jejich užitečnosti a přínosu pro životní prostředí.
  5. Neustále se snažit zkvalitňovat poskytované služby a optimalizovat výrobní náklady, zlepšovat pracovní prostředí.
  6. V rámci obchodní strategie společnosti budovat prodejní, montážní a servisní síť v rámci celé České republiky a dalších zemí, prostřednictvím které bude trvale zvyšován podíl výrobků PZP na trhu.

Soubory ke stažení

Certifikát_ISO_9001_14001 [391kB, pdf]
Certifikát_ISO_50001 [379kB, pdf]

Napište nám Váš dotaz rádi vyřídíme.

Položky označené * jsou povinné


Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete naší společnosti , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.