Podle čeho vybírat realizační firmu?

Podle čeho vybírat realizační firmu?

29/11/2021

Jak vybrat tepelné čerpadlo

Autor článku: Kábrtová Lucie

Vše začíná výběrem vhodného tepelného čerpadla

Při výběru tepelného čerpadla je určitě důležité vybrat tepelné čerpadlo se správným výkonem, ověřenou kvalitou, dlouhou životností a výbornými parametry. Jak vybrat správný typ tepelného čerpadla jsme si řekli v článku Jak vybrat tepelné čerpadlo.

Dalším krokem je výběr montážní firmy

Se správným výběrem tepelného čerpadla souvisí i výběr kvalitní montážní firmy. Určitě je každému jasné, že i když si vybere výborné tepelné čerpadlo, ale bude špatně nainstalované, tak nemusí fungovat správně, nebo se může i poškodit.

Co bychom měli očekávat od odborné topenářské firmy?

Odborná montážní firma by určitě měla mít zkušenosti s montáží tepelných čerpadel, nejlépe daného výrobce. Samozřejmostí je splnění daných kvalifikačních oprávnění a certifikace. Už jen z důvodu uznání záruky, či žádání o dotaci bychom měli volit opravdové odborníky. Velice vhodné je zvolit firmu, která následně uvede tepelné čerpadlo do provozu a zajistí záruční i pozáruční servis. Z tohoto důvodu doporučujeme vybrat ověřenou místní regionální firmu. Je zřejmé, že i když budeme mít výborné reference na firmu, která bude vzdálena 200 km od místa instalace, případné služby se nám výrazně prodraží.

Další služby a případný servis

Bonusem může být, když firma nabízí i nadstandartní služby, např. vyřízení dotace. Stále je ale nejdůležitější odbornost firmy, než poskytované doplňkové služby.

Pomůžeme Vám

Naše společnost PZP HEATING a.s. Vám pomůže se správným výběrem tepelného čerpadla a vybereme vhodné řešení instalace. Následně Vám doporučíme místní odbornou firmu, která zajistí kvalitní instalaci tepelného čerpadla zakončenou uvedením do provozu se záručním i pozáručním servisem. V případě zájmu za Vás vyřídíme dotaci.

Dálková správa tepelného čerpadla PZP

Nespornou výhodou tepelných čerpadel značky PZP je i zřízení dálkové správy zcela ZDARMA. Dálková správa následně výrazně snižuje náklady na pozáruční servis.

Kontaktujte nás – nezávazně

Potřebujete poradit s návrhem tepelného čerpadla, zpracovat nabídku na instalaci a doporučit odbornou montážní firmu? Obraťte se na naše obchodní zástupce, jejichž seznam najdete zde.

Nezávazný poptávkový formulář

Zeptejte se nás - nezávazně

Máte zájem o tepelné čerpadlo nebo se chcete jen na něco zeptat?

Napište nám…

 

Štítky

Nezávazná poptávka

Máte zájem o nezávaznou cenovou kalkulaci tepelného čerpadla? Vyplňte náš formulář a pošlete nám nezávaznou poptávku.

Poslat nezávaznou poptávku

Potřebujete radu?

+420 733 166 183 - servis

info@pzpheating.cz

Napište nám Váš dotaz rádi vyřídíme.

Položky označené * jsou povinné


Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete naší společnosti , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.