Využití tepelných čerpadel na horách

Využití tepelných čerpadel na horách

31/03/2021

Abeceda tepelných čerpadel

Autor článku: Kábrtová Lucie

Tepelná čerpadla vzduch-voda na horách

Stále rostoucí oblíbenost našich tepelných čerpadel je důkazem toho, že vyrábět stále kvalitní čerpadla je tou správnou cestou i v České republice, kde je kladen extrémní důraz na co nejnižší cenu.

Tepelná čerpadla vyrobena i více než před dvaceti-pěti lety, díky své spolehlivosti, minimálním nákladům na údržbu a zajištěnému servisu, jsou tou nejlepší reklamou a přivádějí další a další zákazníky.

Fungují také v extrémních podmínkách

Uživatelé si uvědomují, že investice do tepelného čerpadla PZP, které je konstruováno i do extrémních podmínek, kde mrazy dlouhodobě dosahují i teplot pod -25°C se jim vyplatila. Sami jsou překvapeni, že tepelné čerpadlo i v těchto extrémech funguje i více jak 25 let při minimálních nákladech na servis. O komerčních tepelných čerpadlech je přitom známo, že jejich životnost dosahuje délky okolo 10 let.

PZP - tradice a kvalita

Jsme hrdí na to, že jsme si dokázali kvalitu tepelných čerpadel zachovat i v našich stávajících produktech, kde se nám podařilo naše více jak 25 leté zkušenosti zúročit a umocnit. Nyní jsou tepelná čerpadla PZP nejen efektivnější, ale i tišší.

Jsme rádi, že těchto spokojených zákazníků „nakažených kvalitou PZP“ každým rokem přibývá a předávají své dlouholeté zkušenosti s našimi produkty dalším zájemcům. Děkujeme.

Naše tepelná čerpadla PZPHEATING a.s. už řadu let prokazují, že pokud jsou vyrobena z kvalitních komponentů a jsou správně navržena, obstojí řadu let kdekoliv i v extrémních podmínkách.

Tepelné čerpadlo vzduch-voda se značkou PZP pracuje až do venkovní teploty -20°C a je tedy vhodné i pro instalaci ve vysokých nadmořských výškách, kde v zimě panují drsné podmínky. Je možné je využít pro vytápění, ohřev teplé vody či bazénu v rodinných domech, horských hotelech, chat, a penzionů a v neposlední řadě výrobních hal či provozoven, které byly dosud vytápěny, plynem, elektrokotlem nebo kotlem na tuhá paliva. Pokud výkon jednoho zařízení není dostatečný, je možné zapojit tepelná čerpadla do kaskády.

Zeptejte se nás - nezávazně

Máte zájem o tepelné čerpadlo nebo se chcete jen na něco zeptat?

Napište nám…

Příklady našich instalací

Rekreační objekt na Šumavě

Rekreační objekt na Šumavě v nadmořské výšce 970 m n. m. je vytápěn kaskádou dvou tepelných čerpadel vzduch-voda invertor HP3AWX 16 DYNAMIC.

Rekreační objekt v Krkonoších

Rekreační objekt v Horní Malé Úpě v nadmořské výšce 1050 m n. m je vytápěn tepelným čerpadlem vzduch-voda invertor HP3AWX 16 DYNAMIC.

Rekreační objekt v Orlických horách

Rekreační objekt v Jedlové (Deštné v Orlických horách) v nadmořské výšce 700 m n. m. je vytápěn tepelným čerpadlem vzduch-voda invertor HP3AWX 16 DYNAMIC ve splitovém provedení.

Vytápění restaurace v Krkonoších

Café - Grill Promenáda v Peci pod Sněžkou v nadmořské výšce 800 m n. m, objekt je vytápěn tepelným čerpadlem vzduch-voda HP3AWX 14 ECONOMIC.

Vytápění tepelným čerpadlem v Trutnově

Výrobní areál v Trutnově v nadmořské výšce 450 m n. m. je vytápěn kaskádou tepelných čerpadel vzduch-voda: 1 ks invertor HP3AWX 16 DYNAMIC ve splitovém provedení + 2 ks HP3AW 36 SB – SPLIT s venkovními výparníky.

Zeptejte se nás - nezávazně

Máte zájem o tepelné čerpadlo nebo se chcete jen na něco zeptat?

Napište nám…

Štítky

Nezávazná poptávka

Máte zájem o nezávaznou cenovou kalkulaci tepelného čerpadla? Vyplňte náš formulář a pošlete nám nezávaznou poptávku.

Poslat nezávaznou poptávku

Potřebujete radu?

+420 733 166 183 - servis

info@pzpheating.cz

Napište nám Váš dotaz rádi vyřídíme.

Položky označené * jsou povinné


Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete naší společnosti , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.