Jak poznáte kvalitní tepelné čerpadlo?

Jak poznáte kvalitní tepelné čerpadlo?

28/02/2021

PZP HEATING

Autor článku: Kábrtová Lucie

Prvotřídní kvalita

Naše společnost na českém i zahraničním trhu působí téměř 30 let. Svou současnou pozici jsme si vydobyli především nabídkou kvalitních tepelných čerpadel. Je samozřejmé, že velmi kvalitní výrobek si díky mnoha patentům razí cestu do zahraničí, a to dokonce do zemí, coby „kolébek“ tepelných čerpadel. Tepelná čerpadla PZP dovážíme a instalujeme prostřednictvím obchodních partnerů v rámci celé Evropské unie.

Dbáme na životní prostředí

S produkty se neloučíme po výrobě a úspěšném prodeji. Důležitý je celý jejich životní cyklus. Dbáme proto i na dodržení právních předpisů a na likvidaci vysloužilých výrobků. Životní prostředí si musíme hýčkat všichni a jednou z cest k ekologii a úsporám jsou i kvalitní tepelná čerpadla. Díky nim lze výrazně snížit spotřebu elektrické energie pro vytápění objektů.

Nadstandardní servis

Současní zákazníci se vyznačují tím, že kromě produktů požadují také něco navíc, především kvalitní servis a jistotu, že je výrobce po nákupu nenechá na holičkách. A protože zákazníci jsou u nás vždy na prvním místě, kromě servisu získávají také neustálé zkvalitňování doplňkových služeb.

Pošlete nám nezávaznou poptávku

Můžete nám také poslat poptávku nebo se na cokoliv zeptat pomocí jednoduchého formuláře.

Poslat poptávku

Jak se orientovat na trhu s tepelnými čerpadly?

Pozor na nekvalitní produkty

Orientace na trhu s tepelnými čerpadly je díky obrovské nabídce velmi obtížná. Bohužel zde existuje i velké riziko, že při výběru tepelného čerpadla narazíte na nekvalitní výrobek s vysokou spotřebou elektřiny.

Evropská značka kvality

Jedním z vodítek při výběru tepelného čerpadla může být přidělená Evropská značka kvality – European Quality Label for Heat Pumps.

U tepelného čerpadla označeného tímto symbolem máte jistotu, že:

  • prošlo některou z akreditovaných zkušeben;
  • udávané technické parametry výrobku jsou pravdivé;
  • v České republice existuje servisní síť;
  • dodávka náhradních dílů je garantována po dobu nejméně deseti let.

Česká Asociace pro využití tepelných čerpadel

Česká Asociace pro využití tepelných čerpadel, jako zakládající člen EHPA, vytvořila podle pravidel EHPA národní komisi, která je oprávněna udělovat značku kvality platnou v České republice. Tepelná čerpadla PZP systému vzduch-voda i země-voda získala tuto značku kvality (viz. přiložená certifikace).

Web Asociace pro využití tepelných čerpadel najdete zde.

Tímto krokem jsme se zavázali k dodržování přísných pravidel pro udělení těchto certifikátů, což ve finále oceníte Vy, naši zákazníci.

Soubory ke stažení

Certifikát EHPA – tepelná čerpadla PZP HP3AW Ambient [605kB, PDF]
Certifikát EHPA – tepelná čerpadla PZP HP3AWX Dynamic [608kB, PDF]
Certifikát EHPA – tepelná čerpadla PZP HP3AWX Eco [607kB, PDF]
Certifikát EHPA – tepelná čerpadla PZP HP3BW Terra Neo [602kB, PDF]

Štítky

Nezávazná poptávka

Máte zájem o nezávaznou cenovou kalkulaci tepelného čerpadla? Vyplňte náš formulář a pošlete nám nezávaznou poptávku.

Poslat nezávaznou poptávku

Potřebujete radu?

+420 733 166 183 - servis

info@pzpheating.cz

Napište nám Váš dotaz rádi vyřídíme.

Položky označené * jsou povinné


Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete naší společnosti , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.