Proč se letos nezúčastníme stavebního veletrhu FOR ARCH?

Proč se letos nezúčastníme stavebního veletrhu FOR ARCH?

Proč se letos nezúčastníme stavebního veletrhu FOR ARCH 2020?

Po dvaceti pěti letech, kdy společnost PZP HEATING a.s. ani jednou jako vystavovatel nevynechala účast na stavebním veletrhu FOR ARCH, se tak stane letos.

Sledujeme všechna opatření nařízená vládou v rámci zamezení šíření nemoci COVID-19. Je pro nás prioritou jejich dodržování a zajišťování bezpečnosti našich zaměstnanců, zákazníků a návštěvníků veletrhu. Mrzí nás to, protože veletrh bereme jako společenskou událost a rádi se s našimi zákazníky a obchodními partnery na stánku setkáváme.

V letošním roce se zaměříme spíše na menší lokální akce, během kterých budeme odborně školit naše obchodní partnery, aby naše poskytované služby byly na nejvyšší úrovni. Naše konstrukční oddělení také nezahálí, na příští rok připravujeme několik nových výrobků a doufáme, že Vám je budeme moci na dalším ročníku veletrhu představit.

Za celý náš kolektiv PZP děkujeme za dosavadní přízeň a těšíme se, až se budeme moci setkat na dalším veletrhu nebo při jiné příležitosti. Všem přejeme pevné zdraví a dostatek trpělivosti v dnešní nelehké situaci.

 

Napište nám Váš dotaz rádi vyřídíme.

Položky označené * jsou povinné


Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete naší společnosti , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.