Systémové příslušenství

X-BUFFER COMBI PRO Systémové příslušenství

Systémová jednotka s integrovaným příslušenstvím

Více o produktu

Při nákupu tepelného čerpadla nejde jen o vlastní tepelné čerpadlo, ale o celou řadu souvisejícího příslušenství, aby systém spolehlivě a efektivně plnil požadavky na vytápění a ohřev teplé vody.

Asi budete souhlasit, že volného prostoru a času není nikdy nazbyt a při instalaci tepelného čerpadla platí víc než jinde, že čas jsou peníze.

Proto jsme zkonstruovali systémovou jednotku X-BUFFER COMBI PRO, která v technické místnosti zabere minimum místa a přitom obsahuje nezbytné komponenty. Ty jsou již z výroby elektricky a hydraulicky propojeny a připraveny pro snadné a rychlé napojení, čímž se výrazně zkracuje čas instalace, což v konečném důsledku přináší i finanční úsporu.

Designová systémová vnitřní jednotka je vhodná pro instalaci s tepelnými čerpadly AIR PASSIVE a CLASSIC.

Nezávazná poptávka

Máte zájem o nezávaznou cenovou kalkulaci tepelného čerpadla? Vyplňte náš formulář a pošlete nám nezávaznou poptávku.

Poslat nezávaznou poptávku

Potřebujete radu?

+420 733 166 183 - servis

info@pzpheating.cz

Napište nám Váš dotaz rádi vyřídíme.

Položky označené * jsou povinné


Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete naší společnosti , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.