THERMAL 300 - teplá voda téměř zadarmo

THERMAL 300 - teplá voda téměř zadarmo

Ohřev teplé vody je hned po vytápění největší finanční položkou v provozních nákladech domu. Ohřev teplé vody tepelným čerpadlem je komfortní, maximálně úsporný a šetrný k životnímu prostředí. 

Tepelné čerpadlo THERMAL 300 je správná volba pro výrazné snížení nákladů na ohřev teplé vody

Ohřev teplé vody je vysokou nákladovou položkou, kterou lze při minimální investici výrazně snížit. Tepelné čerpadlo vzduch-voda THERMAL 300 snižuje náklady na ohřev teplé vody až o 70%. Výhodou je velmi snadná montáž a nízké pořizovací náklady v porovnání se solárními panely. Tepelné čerpadlo vyrobí až 850 litrů teplé vody za den. Teplota vody dosahuje 62°C bez elektrického ohřevu.

Moderní design a rychlá instalace

Pro svůj moderní design a jednoduchou instalaci lze tepelné čerpadlo THERMAL 300 nainstalovat do každé technické místnosti, prádelny i sklepa. Po připojení zařízení do zásuvky 230 V, napojení na rozvod vody, případně po připojení vzduchovodů, je zařízení schopné okamžitého provozu.

Lze také kombinovat

Tepelné čerpadlo THERMAL 300 lze využívat nejen nezávisle na stávajícím topném systému, ale také v kombinaci se solárním ohřevem, fotovoltaickým systémem, plynovým kotlem a dalšími zdroji energie. Je tedy vhodné i jako doplněk ke stávajícím zdrojům tepla, např. plynovému kotli nebo kotli na tuhá paliva.

Tepelné čerpadlo THERMAL 300 je správná volba pro výrazné snížení nákladů na ohřev teplé vody.

Zeptejte se nás - nezávazně

Máte zájem o tepelné čerpadlo nebo se chcete jen na něco zeptat?

Napište nám…

Mohlo by vás zajímat:

Napište nám Váš dotaz rádi vyřídíme.

Položky označené * jsou povinné


Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete naší společnosti , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.