Jsme český výrobce tepelných čerpadel a vyrábíme čerpadla již více než 25 let.

Před více než 25 lety to všechno začalo

Tehdy jsme položili základy firmy, která od té doby dodává tepelná čerpadla pro vytápění a ohřev teplé vody, větrací a odvlhčovací techniku a zakázkovou chladící techniku k nám i do zahraničí.

Podívat se zpátky do naší historie...

Nyní je společnost PZP HEATING, a.s. dceřinou společností významného výrobce v oblasti vytápění a sanitární techniky Kermi GmbH, jehož prostřednictvím jsme také součástí velkého švýcarského koncernu Arbonia Group. Se silným zázemím jsme tak schopni držet krok s dobou a dodávat současně i velice kvalitní produkty s nadstandardní zárukou a garancí servisu.

Před více než 25 lety to všechno začalo
Tepelná čerpadla u nás hrají prim

Tepelná čerpadla u nás hrají prim

V rámci koncernu Arbonia Group představujeme specializované centrum pro výzkum, vývoj a výrobu tepelných čerpadel všeho druhu. Nabízíme atraktivní, cenově dostupná systémová řešení, která pak prostřednictvím rozsáhlé obchodní sítě rozšiřujeme do celého světa.

Koncern Arbonia Group je evropský specializovaný dodavatel staveb, který je registrován na burze SIX Swiss Exchange a sídlí v Arbonu v kantonu Thurgau (Švýcarsko). Skupina je aktivní po celém světě s vlastními distribučními společnostmi, kancelářemi a partnery ve více než 70 zemích. Hlavní výrobní závody se nacházejí ve Švýcarsku, Německu, Itálii, Belgii, Nizozemsku, České republice, Polsku, Rusku a na Slovensku. Pro Arbonia Group pracuje celkem asi 8 400 zaměstnanců. Divize, které tvoří Arbonii, jsou aktivní v následujících odvětvích: technologie vytápění, klimatizace a ventilace, sanitární zařízení, okna a dveře.

Výsledkem naší práce jsou kvalitní produkty

Jsme držiteli několika certifikátů, které garantují, že dodržujeme přísně stanovené výrobní postupy. Na všechny naše tepelná čerpadla jsme pak obdrželi značku kvality. Evropské asociace tepelných čerpadel (EPHA).

Kvalita a spolehlivost Naše produkty se vyznačují těmito vlastnostmi:

Tichý provoz
Žádný hluk navíc
– naše produkty
jsou tiché

Spolehlivost
Dlouhá životnost a spolehlivý
provoz

Česká výroba
Tepelná čerpadla
vyráběná
v Čechách

On-line diagnostika
Přesnější informace pro servisní techniky

Technická podpora
Servis a možnost technické podpory