Jsme český výrobce tepelných čerpadel a vyrábíme čerpadla již více než 25 let.

Před více než 25 lety to všechno začalo

Tehdy jsme položili základy firmy, která od té doby dodává tepelná čerpadla pro vytápění a ohřev teplé vody, větrací a odvlhčovací techniku a zakázkovou chladící techniku k nám i do zahraničí.

Podívat se zpátky do naší historie...

Nyní je společnost PZP HEATING, a.s. dceřinou společností významného výrobce v oblasti vytápění a sanitární techniky Kermi GmbH, jehož prostřednictvím jsme také součástí velkého švýcarského koncernu Arbonia Group. Se silným zázemím jsme tak schopni držet krok s dobou a dodávat současně i velice kvalitní produkty s nadstandardní zárukou a garancí servisu.

Před více než 25 lety to všechno začalo
Tepelná čerpadla u nás hrají prim

Tepelná čerpadla u nás hrají prim

V rámci koncernu Arbonia Group představujeme specializované centrum pro výzkum, vývoj a výrobu tepelných čerpadel všeho druhu. Nabízíme atraktivní, cenově dostupná systémová řešení, která pak prostřednictvím rozsáhlé obchodní sítě rozšiřujeme do celého světa.

Koncern Arbonia Group se v mezinárodním měřítku orientuje na technická zařízení a vybavení budov. Poskytuje inovativní řešení a služby v oblasti energetické účinnosti, bezpečnosti a komfortu bydlení. Koncern sídlí ve švýcarském městě Arbon a je se svými více jak 50 vlastními prodejními společnostmi, jakož i obchodními zastoupeními a partnery, aktivní ve více než 70 zemích světa. 18 výrobních závodů se nachází ve Švýcarsku, Německu, Francii, České republice, Polsku, na Slovensku, ve Spojených státech a v Číně. Celkově zaměstnává koncern asi 7000 lidí.

Výsledkem naší práce jsou kvalitní produkty

Jsme držiteli několika certifikátů, které garantují, že dodržujeme přísně stanovené výrobní postupy. Na všechny naše tepelná čerpadla jsme pak obdrželi značku kvality. Evropské asociace tepelných čerpadel (EPHA).

Kvalita a spolehlivost Naše produkty se vyznačují těmito vlastnostmi:

Tichý provoz
Žádný hluk navíc
– naše produkty
jsou tiché

Spolehlivost
Dlouhá životnost a spolehlivý
provoz

Česká výroba
Tepelná čerpadla
vyráběná
v Čechách

On-line diagnostika
Přesnějsí informace pro servisní techniky

Technická podpora
Servis a možnost technické podpory