Už Vás omrzelo chodit přikládat? Pořiďte si tepelné čerpadlo PZP!

Už Vás omrzelo chodit přikládat? Pořiďte si tepelné čerpadlo PZP!

Existuje spousta rodinných domů, kam by se tepelné čerpadlo hodilo. Teď topí uhlím nebo dřevem, ale s tím je spousta práce. Nebo topí elektrokotlem a bojí se rostoucích cen. Většina takových zákazníků chce levné a bezobslužné topení. Většinou vážně uvažují o automatickém kotli na uhlí. Uhlí ale do sklepa samo nenaskáče, a i když je popela méně, tak se také sám nevynese. Špína je pořád všude. Dřít se musíte. Rozhodli jsme se tuhle těžkou situaci jednou provždy vyřešit za Vás. Nabízíme Vám špičkové tepelné čerpadlo se zajištěným servisem přímo od českého výrobce s dlouholetou tradicí. Žádná práce, žádné starosti, jen levně topíte.

Tepelné čerpadlo představuje budoucnost ve vytápění a ohřevu teplé vody pro svoje nesporné výhody. Jako zdroj energie využívá čisté přírodní teplo – okolní vzduch či geotermální energii akumulovanou v zemi. V porovnání s jinými konvenčními zdroji tepla, které z jedné kilowatthodiny spotřebované primární energie dodají vždy méně než jednu kilowatthodinu tepla, tepelné čerpadlo z 1 kWh spotřebované elektrické energie vyrobí 4 až 5 kWh tepla. Po celý rok tak vytápí a ohřívá vodu maximálně úsporně a šetrně k životnímu prostředí.

Státní dotace? I Vy ji můžete získat!

Na tepelná čerpadla je aktuálně poskytována podpora v rámci programu Nová Zelená Úsporám a to až ve výši 80 000 Kč nebo můžete získat finanční příspěvek v dotačním programu Kotlíkové dotace až 127 500 Kč!

Nenechte se odradit složitou administrativou spojenou se žádostí o státní dotaci. Pokud splňujete požadavky kladené na oprávněné žadatele, můžete si významně snížit prvotní investici při pořizování zařízení. Zajistíme pro Vás kompletní servis spojený s vyřízením Vaší dotace. S námi ušetříte nejen náklady na teplo, ale i čas.

Pro správné rozhodnutí Vám zpracujeme porovnání systémů vytápění a to z hlediska pořizovacích i provozních nákladů. Z těchto výpočtů nakonec vyplyne návratnost celkové investice do tepelného čerpadla. Posouzení projektu tepelného čerpadla u novostavby nebo návštěva technika a zaměření stávající stavby, kde stavební dokumentace nebo projekt vytápění není k dispozici, i následné návrhy a výpočty jsou zcela zdarma. Zasláním nezávazné poptávky na tepelné čerpadlo PZP nemáte co ztratit.

Napište nám Váš dotaz rádi vyřídíme.

Položky označené * jsou povinné


Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete naší společnosti , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.