STAVOTECH – Moderní dům Olomouc

STAVOTECH – Moderní dům Olomouc

STAVOTECH – Moderní dům Olomouc

Srdečně vás zveme ve dnech 7. až 9. listopadu 2019 na 58. ročník stavebního a technického veletrhu STAVOTECH. S výrobním sortimentem PZP HEATING a.s. vás zde seznámí naše partnerská firma Jaroslav Utíkal - Unego® Užití netradiční energie.

Největší podzimní stavební veletrh na Moravě – to je STAVOTECH – Moderní dům. Pro Čechy veletrh v Praze, pro Moravu STAVOTECH v Olomouci. Nabitý doprovodný program, přehlídka architektury, dřevostavby a úsporné vytápění.

Výstava je určena pro všechny, kdo chtějí stavět, rekonstruovat a zařizovat rodinný dům nebo byt. Největší odborná stavební výstava zaměřená na propagaci architektury a stavebnictví se uskuteční v prostorách výstaviště Flora Olomouc vždy od 09:00 do 18:00 hodin (v sobotu pouze do 17:00 hodin).

Napište nám Váš dotaz rádi vyřídíme.

Položky označené * jsou povinné


Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete naší společnosti , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.