Dotační program Čistá energie Praha

Dotační program Čistá energie Praha

Dotační program Čistá energie Praha

Od 10. 6. je možné podávat žádosti na podporu z dotačního programu Čistá energie Praha. Na instalaci tepelného čerpadla lze získat až 90 000 Kč za podmínky, že bude vyplaceno max. 50 % doložených nákladů.

Týká se to i novostaveb a v případě rekonstrukcí je možné nahradit jakýkoliv stávající zdroj vytápění. Podmínky programu a podání žádosti jsou velmi jednoduché a administrativně nenáročné. Žádá se vždy až po samotné realizaci.

O dotaci mohou žádat fyzické osoby, družstva i společenství vlastníků, které na území Hlavního města Prahy uvedli nebo uvedou do provozu tepelné čerpadlo od 1. 9. 2018 do 30. 8. 2019. Žádosti je možné podat osobně v podatelně Magistrátu hl. m. Prahy nebo je zaslat poštou, či prostřednictvím datové schránky.

Soubory ke stažení

SVT kódy tepelných čerpadel PZP [294kB, pdf]

Napište nám Váš dotaz rádi vyřídíme.

Položky označené * jsou povinné


Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete naší společnosti , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.