Spolupráce se školami a studenty

Dlouhodobě spolupracujeme se Střední školou zemědělskou a Středním odborným učilištěm chladicí a klimatizační techniky v Kostelci nad Orlicí. Působíme ve stejném regionu, studenti k nám do firmy chodí na výrobní praxi nebo u nás najdou brigádu v období prázdnin. Celá řada absolventů školy ve firmě úspěšně působí i po ukončení studia.

Se školou máme uzavřenou partnerskou smlouvu a zajišťujeme ve spolupráci s vedením školy odborná školení jak pro studenty, tak pro pedagogy. Dále se podílíme na materiálním i technickém vybavení školy.

Zde se jednalo například o vybavení praktické části odborné učebny chladírenského učiliště. Nejcennější investicí bylo kompaktní tepelné čerpadlo systému vzduch-voda s předřazeným výměníkem do otopného systému a s více topnými okruhy (ohřev TV, rekuperace tepla, podlahové a radiátorové vytápění), které předvádí reálnou ukázku zapojení v rodinném domě. K tomuto kompaktu tepelného čerpadla získala škola také výukový modul s možností online diagnostiky simulovaných závad.

Video z odborných učeben a práce žáků Středního odborného učiliště chladicí a klimatizační techniky:

Exkurze pro školy

Nabízíme možnost získat zkušenosti z prostředí firmy, která pracuje s nejmodernějšími technologiemi. Studenti si rozšíří své znalosti a dostanou tak více, než jsou jen samotné znalosti faktů. Zažijí na vlastní kůži, jak funguje naše společnost. Pomáháme studentům připravit se tak na pozdější kariéru, možná právě u PZP.

Odborné praxe

Pro každého studenta je důležité, aby si své teoretické vědomosti získané během školního vyučování mohl doplnit, prohloubit a upevnit kontaktem s reálnou praxí. Aktivním začleněním do našich týmů a projektů poskytujeme studentům náhled do reálného pracovního prostředí.

Proces žádosti o praxi:

Vaši žádost posílejte na e-mailovou adresu: kubeckova.kristyna@pzpheating.cz. Po jejím přijetí, obdržíte potvrzení o zpracování. Každá žádost je pečlivě posouzena. V případě kladného vyřízení, společně dohodneme podmínky praxe a následné kroky spolupráce.

Možnost pracovního uplatnění

V rámci celoroční a dlouholeté kooperace se zástupci jednotlivých škol zůstáváme v úzkém kontaktu se studenty, kteří mají potenciál stát se našimi budoucími kolegy. Vhodným kandidátům nabízíme atraktivní podmínky budoucí spolupráce.

 

Nezávazná poptávka

Máte zájem o nezávaznou cenovou kalkulaci tepelného čerpadla? Vyplňte náš formulář a pošlete nám nezávaznou poptávku.

Poslat nezávaznou poptávku

Potřebujete radu?

+420 494 664 203

info@pzpheating.cz

Napište nám Váš dotaz rádi vyřídíme.

Položky označené * jsou povinné


Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete naší společnosti , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.