Spolupráce se školami a studenty

Dlouhodobě spolupracujeme se Střední školou zemědělskou a Středním odborným učilištěm chladicí a klimatizační techniky v Kostelci nad Orlicí. Působíme ve stejném regionu, studenti k nám do firmy chodí na výrobní praxi nebo u nás najdou brigádu v období prázdnin. Celá řada absolventů školy ve firmě úspěšně působí i po ukončení studia.

Se školou máme uzavřenou partnerskou smlouvu a zajišťujeme ve spolupráci s vedením školy odborná školení jak pro studenty, tak pro pedagogy. Dále se podílíme na materiálním i technickém vybavení školy.

Zde se jednalo například o vybavení praktické části odborné učebny chladírenského učiliště. Nejcennější investicí bylo kompaktní tepelné čerpadlo systému vzduch-voda s předřazeným výměníkem do otopného systému a s více topnými okruhy (ohřev TV, rekuperace tepla, podlahové a radiátorové vytápění), které předvádí reálnou ukázku zapojení v rodinném domě. K tomuto kompaktu tepelného čerpadla získala škola také výukový modul s možností online diagnostiky simulovaných závad.

Video z odborných učeben a práce žáků Středního odborného učiliště chladicí a klimatizační techniky:

Exkurze pro školy

Nabízíme možnost získat zkušenosti z prostředí firmy, která pracuje s nejmodernějšími technologiemi. Studenti si rozšíří své znalosti a dostanou tak více, než jsou jen samotné znalosti faktů. Zažijí na vlastní kůži, jak funguje naše společnost. Pomáháme studentům připravit se tak na pozdější kariéru, možná právě u PZP.

Odborné praxe

Pro každého studenta je důležité, aby si své teoretické vědomosti získané během školního vyučování mohl doplnit, prohloubit a upevnit kontaktem s reálnou praxí. Aktivním začleněním do našich týmů a projektů poskytujeme studentům náhled do reálného pracovního prostředí.

Proces žádosti o praxi:

Vaši žádost posílejte na e-mailovou adresu: kubeckova.kristyna@pzpheating.cz. Po jejím přijetí, obdržíte potvrzení o zpracování. Každá žádost je pečlivě posouzena. V případě kladného vyřízení, společně dohodneme podmínky praxe a následné kroky spolupráce.

Možnost pracovního uplatnění

V rámci celoroční a dlouholeté kooperace se zástupci jednotlivých škol zůstáváme v úzkém kontaktu se studenty, kteří mají potenciál stát se našimi budoucími kolegy. Vhodným kandidátům nabízíme atraktivní podmínky budoucí spolupráce.

 

Nezávazná poptávka

Můžete nám také poslat poptávku nebo se na cokoliv zeptat pomocí jednoduchého formuláře.

Poslat nezávaznou poptávku

Potřebujete radu?

+420 494 664 203

info@pzpheating.cz

Napište nám Váš dotaz rádi vyřídíme.

Položky označené * jsou povinné


Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete naší společnosti , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.