Tepelná čerpadla vzduch - voda

DYNAMIC Tepelné čerpadlo VZDUCH-VODA

Tepelné čerpadlo INVERTOR s modulovaným výkonem, pro venkovní instalaci

Výkon: 4–22 kW

Více o produktu

AMBIENT Tepelné čerpadlo VZDUCH-VODA

Tepelné čerpadlo INVERTOR s modulovaným výkonem, pro vnitřní instalaci

Výkon: 4–19 kW

Více o produktu

ECONOMIC Tepelné čerpadlo VZDUCH-VODA

Kompaktní tepelné čerpadlo pro venkovní instalaci

Výkon: 6–14 kW

Více o produktu

ECONOMIC Comfort Tepelné čerpadlo VZDUCH-VODA

Tepelné čerpadlo s komfortním ovládáním pro venkovní instalaci

Výkon: 6–14 kW

Více o produktu

SPLIT Tepelné čerpadlo VZDUCH-VODA

Dělená konstrukce provedení SPLIT tepelných čerpadel vzduch-voda

Výkon: 22 a 36 kW

Více o produktu

Tepelná čerpadla vzduch-voda představují budoucnost ve vytápění pro svoje nesporné výhody vyplývající ze snadné montáže a univerzálního použití. V sortimentu vzduch-voda PZP nabízí 4 modelové řady (ambient, dynamic, economic a split).

Tepelné čerpadlo vzduch-voda se vyznačuje především vysokým topným výkonem a topným faktorem, spolehlivým provozem i při extrémních venkovních teplotách až do -25°C, velmi nízkou hlučností, moderním designem a dalšími atributy. Právě tato tepelná čerpadla získala v uplynulých letech mnoho ocenění za technické řešení i design.

Velký důraz klademe nejenom na vývoj nových zařízení a výběr kvalitních komponentů, ale také na precizní zpracování. Samozřejmostí je u nás zavedený systém kvality dle norem ISO 9001:2008, 14001:2004 a nově ISO 50001:2011. Tepelná čerpadla PZP získala také jako jedna z prvních v České republice certifikát kvality Evropské asociase pro tepelná čerpadla - „značku Q“. Při výběru tepelného čerpadla, je přidělená Evropská značka kvality Q jediným spolehlivým vodítkem. U tepelného čerpadla označeného tímto symbolem máte jistotu, že prošlo některou z akreditovaných zkušeben, že udávané technické parametry (výkon, topný faktor a hlučnost) jsou pravdivé, a že budou dodrženy servisní a záruční podmínky včetně garance dodávky náhradních dílů po dobu nejméně deseti let.

Nezávazná poptávka

Můžete nám také poslat poptávku nebo se na cokoliv zeptat pomocí jednoduchého formuláře.

Poslat nezávaznou poptávku

Potřebujete radu?

+420 494 664 203

info@pzpheating.cz

Napište nám Váš dotaz rádi vyřídíme.

Položky označené * jsou povinné


Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete naší společnosti , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.