Poskytované záruky

Záruky bez dalších příplatků

Tepelná čerpadla PZP mají již v základní ceně a bez dalších příplatků započítanou prodlouženou záruku 5 let na celé tepelné čerpadlo. Zařízení připojené k internetu má servisní tým pod trvalým dohledem a díky tomu poskytujeme nadstandardní záruční dobu 5 let komplet na celou jednotku.

Tato záruka kryje v případě jakékoliv závady na tepelném čerpadle veškeré náklady spojené s opravou, tedy náhradní díly, práci servisního technika a dopravní náklady. Plnění záruk je kryto z rezervních fondů společnosti. U PZP se nemusíte obávat, že Váš dodavatel tepelného čerpadla nebude schopen i po letech provozu tepelného čerpadla dostát svým závazkům a bezplatně odstranit případnou poruchu.

Soubory ke stažení

Všeobecné obchodní podmínky [284kB, pdf]
Všeobecné záruční podmínky [256kB, pdf]

Napište nám Váš dotaz rádi vyřídíme.

Položky označené * jsou povinné


Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete naší společnosti , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.