Možnosti financování tepelných čerpadel PZP

Možnosti financování tepelných čerpadel PZP

Pořízení tepelného čerpadla - financování

Tepelné čerpadlo Vám pomůže výrazně ušetřit náklady za vytápění a také má velký ekologický vliv na životní prostředí. Ne každý má však finanční prostředky na jeho pořízení. Proto jsme pro vás připravili jednoduchý přehled způsobů, pomocí kterých lze nákup tepelného čerpadla financovat.

1) Program „KOTLÍKOVÁ DOTACE“

O kotlíkovou dotaci si lze zažádat v případě, že uvažujete o výměně stávajícího kotle na tuhá paliva za úsporné tepelné čerpadlo. Hlavní podmínkou přiznání dotačního titulu je totiž náhrada stávajícího zdroje za nový, registrovaný v dotačním programu „KOTLÍKOVÁ DOTACE“. Tepelná čerpadla společnosti PZP HEATING a.s. jsou do tohoto programu zařazena. Pro registraci do programu „KOTLÍKOVÁ DOTACE“ musela naše tepelná čerpadla splnit velice náročné požadavky, což jen potvrzuje kvalitu našich výrobků.

2) Program „NOVÁ ZELENÁ ÚSPORÁM“

V programu Nová zelená úsporám je možné získat podporu na opatření ke snižování energetické náročnosti stávajících rodinných domů na území celé ČR či bytových domů v Praze, náhradu neekologického zdroje tepla, instalaci solárních termických a fotovoltaických systémů či výstavbu rodinných domů s velmi nízkou energetickou náročností. Čerpat podporu lze také na zpracování odborného posudku nebo na zajištění technického dozoru.

Výše dotace zelená úsporám je až 100 000 Kč u tepelných čerpadel země-voda a 75 000 Kč u systémů vzduch-voda. Právě probíhající kontinuální výzva umožňuje žádat a čerpat dotace průběžně až do konce roku 2021.

3) Přímý nákup tepelného čerpadla

I s touto variantou počítáme. Zde si můžete prostudovat základní ceník našich tepelných čerpadel. V případě zájmu použijte náš nezávazný poptávkový formulář.

Zaujaly Vás výše uvedené možnosti financování instalace tepelného čerpadla?

Pro detailní zpracování nezávazné kalkulace, vyplňte prosím náš formulář.

Napište nám Váš dotaz rádi vyřídíme.

Položky označené * jsou povinné


Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete naší společnosti , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.