Proč zvolit tepelné čerpadlo PZP?

Proč zvolit tepelné čerpadlo PZP?

Zkušenosti
Za téměř 25 let působení na trhu přesně víme, jaká technická řešení fungují a co můžeme zájemcům o tepelné čerpadlo doporučit. Poradíme Vám, jak vybrat vhodné zařízení pro Váš dům, zajistíme kvalifikovanou firmu pro jeho realizaci a poskytneme informace o možnostech financování této výhodné investice.

Spolehlivost
Tepelná čerpadla PZP jsou známá svou vysokou spolehlivostí, která je prověřena tisíci spokojenými zákazníky v rámci celé Evropy. Jsme držitelem významných prestižních ocenění a certifikátů kvality.

Inovace
Do výzkumu a vývoje v oblasti tepelných čerpadel investujeme každý rok vysoké finanční částky a jsme nositelem mnoha revolučních technických řešení. Svědčí o tom i fakt, že jsou některá z nich kopírována jinými, nesolidními výrobci, a to i přes patentovou ochranu.

Špičková kvalita
Velký důraz klademe nejenom na vývoj nových zařízení a výběr těch nejkvalitnějších komponentů, které jsou vyráběny výhradně v rámci EU, ale také na precizní zpracování. Samozřejmostí je u nás zavedený systém kvality dle norem ISO 9001 a ISO 14001. Tepelná čerpadla PZP získala jako jedna z prvních v České republice certifikát kvality Evropské asociace pro tepelná čerpadla - značku Q - European Quality Label for Heat Pumps.

Garance
5 let bez starostí - plná záruka na kompletní tepelné čerpadlo bez dalších závazků a poplatků je garancí toho, že Vás po dobu pěti let od jeho instalace nečekají žádné náklady na jeho případnou opravu.

Zodpovědnost
Dlouhodobá spokojenost zákazníka je naším prvořadým cílem. Zajišťujeme nonstop technickou podporu a servis tepelných čerpadel po celé České republice do 24 hodin vlastními servisními techniky a prostřednictvím autorizovaných servisních partnerů. Všechny náhradní díly držíme jako přední výrobce skladem. Tepelná čerpadla připojená k internetu má náš servisní tým neustále pod dohledem a v případě problému je schopen neprodleně zasáhnout.

Tradice
Jako největší specializovaný český výrobce tepelných čerpadel udržujeme stabilní a přední postavení na trhu již 25 let. Mimoto vyvážíme naše výrobky řádově ve stovkách kusů ročně do zemí Evropské unie, převážně západních. Kdyby tomu tak nebylo, nikdy bychom se nemohli stát největším českým výrobcem tepelných čerpadel.

Napište nám Váš dotaz rádi vyřídíme.

Položky označené * jsou povinné


Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete naší společnosti , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.