Je možné koupit nevhodné tepelné čerpadlo?

Ano, volba tepelného čerpadla je závislá na místních podmínkách. Ukvapené rozhodnutí o koupi se v konečném důsledku může značně prodražit.

Před nákupem čerpadla je proto vhodné kontaktovat přímo dodavatele tepelných čerpadel a srovnat jednotlivé nabídky a informace, které jednotlivé společnosti poskytly. Majitelé novostaveb často chybují v tom, že výběr tepelného čerpadla nechávají plně na stavební firmě, která ovšem ideální topný systém pro daný dům, příliš neřeší. Tepelná čerpadla pro rodinné domy bychom tedy neměli kupovat ukvapeně a bez dostatečného množství informací.

Chcete vědět, jaký typ a výkon čerpadla jsou pro Vás nejvhodnější? Rádi Vám na tuto otázku odpovíme. Vyplňte nezávazný poptávkový formulář. Ozveme se Vám co nejdříve.

Napište nám Váš dotaz rádi vyřídíme.

Položky označené * jsou povinné


Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete naší společnosti , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.