Spolehlivý partner na celou dobu životnosti

Všechny naše produkty jsou podporovány portfoliem služeb, které nám umožňují udržovat spolehlivé a prospěšné partnerské vztahy se zákazníky trvající po celou dobu životnosti zařízení.

Životnost tepelného čerpadla významně závisí na kvalitě jeho klíčové součásti – kompresoru a na všech dalších komponentech, které jsou vyráběny výhradně v Evropě. Tepelné čerpadlo se značkou PZP vydrží pracovat bez poruchy minimálně 20 let. První tepelná čerpadla jsme instalovali již v roce 1995, takže životnost tepelných čerpadel ji již také ověřena praxí.

Tepelná čerpadla PZP mají již v základní ceně a bez dalších příplatků započítanou prodlouženou záruku 5 let na celé tepelné čerpadlo. Tato záruka kryje v případě jakékoliv závady na tepelném čerpadle veškeré náklady spojené s opravou, tedy náhradní díly, práci servisního technika a dopravní náklady.

Servis a údržba tepelných čerpadel

Pravidelnou servisní prohlídku odborným technikem na tepelném čerpadle pouze doporučujeme.

Prohlídku je vhodné provádět minimálně jednou za dva roky a to z těchto důvodů:

  • správná údržba a nastavení parametrů prodlouží životnost tepelného čerpadla
  • při servisní prohlídce se také zkontroluje dostatečný průtok a nastavení teploty topné vody, aby nedocházelo ke snížení účinnosti tepelného čerpadla
  • zajistíme pravidelné kontroly těsnosti chladicího okruhu tepelného čerpadla

Napište nám Váš dotaz rádi vyřídíme.

Položky označené * jsou povinné


Zasláním formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytujete naší společnosti , byly zpracovány a vedeny v elektronické databázi, pouze pro účely výběrových řízení a maximálně po dobu 1 roku. Souhlas může být kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolán.