Levně vytápět můžete nyní snadno a rychle!

Je toto Váš případ?

Existuje spousta starších rodinných domů, kam by se tepelné čerpadlo hodilo. Teď topí uhlím nebo dřevem, ale s tím je spousta práce. Nebo topí elektrokotlem a bojí se rostoucích cen. Většina takových zákazníků chce levné a bezobslužné topení. Většinou vážně uvažují o automatickém kotli na uhlí. Uhlí ale do sklepa samo nenaskáče, a i když je popela méně, tak se také sám nevynese. Špína je pořád všude. Dřít se musíte. Rozhodli jsme se tuhle těžkou situaci jednou provždy vyřešit za Vás. Nabízíme Vám špičkové tepelné čerpadlo se zajištěným servisem přímo od českého výrobce s dlouholetou zkušeností. Žádná práce, žádné starosti, jen levně topíte.

Bezkonkurenční výkon v porovnání s jinými konvenčními zdroji tepla

Tepelné čerpadlo představuje budoucnost ve vytápění a ohřevu teplé vody pro svoje nesporné výhody. Jako zdroj energie využívá čisté přírodní teplo – okolní vzduch či geotermální energii akumulovanou v zemi nebo spodní vodě. V porovnání s jinými konvenčními zdroji tepla, které z jedné kilowatthodiny spotřebované primární energie dodají vždy méně než jednu kilowatthodinu tepla, tepelné čerpadlo z 1 kWh spotřebované elektrické energie vyrobí 4 až 5 kWh tepla. Po celý rok tak vytápí a ohřívá vodu maximálně úsporně a šetrně k životnímu prostředí.

Navíc výhodná sazba tepelného čerpadla D 57d na spotřebovanou elektrickou energii v celé domácnosti řadí tepelná čerpadla na první místo v úspoře nákladů.

PZP - česká kvalita

Za unikátní technická řešení společnost PZP HEATING a.s. získala celou řadu významných a prestižních ocenění na mezinárodních výstavách. Jako jedna z prvních v České republice obdržela tepelná čerpadla značky PZP certifikát kvality Evropské asociace pro tepelná čerpadla – značku Q – European Quality Label for Heat Pumps.

Kotlíkové dotace

Tepelná čerpadla PZP jsou zaregistrována na Státním fondu životního  prostředí pro tzv. Kotlíkové dotace. Díky tomuto programu můžete při výměně stávajícího kotle na tuhá paliva získat dotaci na nový zdroj vytápění – tepelné čerpadlo až 127 500 Kč.

Pošlete nám nezávaznou poptávku

Pro správné rozhodnutí Vám zpracujeme porovnání systémů tepelných čerpadel (vzduch, země, voda) a to z hlediska pořizovacích i provozních nákladů. Z těchto výpočtů nakonec vyplyne návratnost celkové investice do tepelného čerpadla. Posouzení projektu tepelného čerpadla u novostavby nebo návštěva technika a zaměření stávající stavby, kde stavební dokumentace nebo projekt vytápění není k dispozici, i následné návrhy a výpočty jsou zcela zdarma. Zasláním nezávazné poptávky (formulář pod tímto odstavcem) na tepelné čerpadlo PZP nemáte co ztratit.

Uvažuji o tepelném čerpadle:
  vzduch-voda
  země-voda
  voda-voda
  vzduch-vzduch
Informace o objektu:
Typ stavby
Tepelná ztráta [kW]:
Vytápěná plocha [m2]:
Roční spotřeba energie pro vytápění [kWh/rok]:
Stávající zdroj tepla:
Plánované opatření:
(např. výměna zdroje tepla)
Ohřev teplé vody tepelným čerpadlem
Kontaktní informace:
* Jméno a příjmení:
* Město:
* PSČ:
* Telefon:
* E-mail:
Antispamová ochrana
Doplňující informace:

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů.

 

 
vyrobilo NetAction.cz