Systémová jednotka x-buffer 200

3D řez

připojení x-buffer 200

Napište nám o kalkulaci
nezávazně a zdarma

PRO SNADNOU, RYCHLOU A CENOVĚ NENÁROČNOU MONTÁŽ NABÍZÍME SYSTÉMOVOU JEDNOTKU
 
 

Vyrovnávací zásobník a akumulační ohřívač vody v jednom

x-buffer 200 zajistí plynulejší chod tepelného čerpadla i vysoký komfort při přípravě teplé vody

Nový x-buffer 200 zahrnuje všechny důležité komponenty potřebné pro připojení tepelného čerpadla k otopnému systému a pro přípravu teplé vody. Atraktivní a nadčasový design se hodí do každého prostoru, ať už jde o kotelny, technické místnosti nebo prádelny.

Systémová jednotka x-buffer 200 slouží k připojení tepelného čerpadla k otopné soustavě a k přípravě teplé vody. Pomocí přepínacího ventilu se tepelná energie dodávaná  tepelným čerpadlem předává buď do zásobníku otopné vody (127 litrů) nebo do zásobníku teplé vody (204 litrů). Zásobník otopné vody zároveň slouží jako termohydraulický rozdělovač. Zásobníky jsou tepelně izolovány a jsou opatřeny plechovým opláštěním. Zásobník teplé vody opatřený kvalitním smaltem  je ohříván pomocí tepelného výměníku s hladkými trubkami. K dispozici je připojení cirkulace teplé vody. Oba dva zásobníky jsou vybaveny doplňkovým zdrojem tepla – elektrickými topnými tělesy s integrovaným provozním a havarijním termostatem. 

Toto systémové řešení velmi usnadňuje celkovou instalaci tepelného čerpadla, šetří prostor ve vytápěném objektu, šetří čas při montáži a tím celkové investiční náklady.

 Zeptejte se nás:

Položky označené * jsou povinné.
Vaše jméno:
* Váš e-mail:
Váš telefon:
Město:
* Váš dotaz:
Antispamová ochrana


Odesláním tohoto formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů. 
vyrobilo NetAction.cz