22. mezinárodní veletrh Aquatherm Praha 2018

Hala: 4, číslo stánku: 432
Kód partnera: 1844321
 
Mezi vystavovateli na mezinárodním odborném veletrhu AQUATHERM, který se koná ve dnech od úterý 27. února do pátku 2. března 2018 v prostorách PVA EXPO Letňany, nebude chybět ani PZP HEATING a.s. - tradiční český výrobce tepelných čerpadel. Ve společné expozici PZP a Kermi Vám kromě tepelných čerpadel představíme i úsporná desková tělesa, individuální ztvárnění designových radiátorů a systém x-net pro podlahové vytápění.
 
V současné době je úspora energie hlavním tématem. Každý litr, každá kilowatthodina navíc se musí draze zaplatit. Spojením jedinečné energeticky úsporné technologie PZP a Kermi jsme vytvořili nový standard kvality vytápění. Náš cíl je jasný – chceme Vám pomoci k dokonale komfortnímu bydlení.
 
Společnost PZP HEATING a.s. představí následující exponáty:
  • tepelná čerpadla vzduch-voda DYNAMIC s plynule řízeným výkonem
  • tepelná čerpadla vzduch-voda ECONOMIC v novém designu
  • tepelná čerpadla země-voda TERRA NEO s plynule řízeným výkonem
  • nové provedení systémové jednotky X-BUFFER 200
Společnost PZP HEATING a.s. je svým podílem na českém trhu a exportem do zemí EU a Švýcarska největším tuzemským výrobcem tepelných čerpadel, která využívají obnovitelnou energii obsaženou ve vzduchu, zemi a vodě. Navštivte nás na 22. ročníku mezinárodního odborného veletrhu AQUATHERM a využijte možnosti osobní konzultace a zkušeností našich obchodních zástupců.
 
Vstupenku zdarma na veletrh můžete získat prostřednictvím tohoto odkazu http://www.aquatherm-praha.com/cz/registrace-navstevniku-firmy. Při Vaší registraci nezapomeňte prosím uvést náš kód partnera, který je 1844321.
 
 
vyrobilo NetAction.cz